Rudzcy funkcjonariusze poszukują 27-letniego mężczyzny mieszkańca naszego miasta podejrzanego o zabójstwo młodej kobiety. Prokurator w prowadzonym przez niego śledztwie wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzanego oraz jego danych osobowych.

Poszukiwanym mężczyzną jest Rafał Ficek urodzony 13 stycznia 1984 roku w Rudzie Śląskiej. Poszukiwany zamieszkuje w Rudzie Śląskiej Wirku przy ulicy Kukułczej. Rafał Ficek jest podejrzany o dokonanie zabójstwa na terenie Rudy Śląskiej.

Zgodę na upublicznienie wizerunku oraz publikację danych osobowych podejrzanego Rafała Ficek wydał Prokurator w liście gończym 1Ds 193/11.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania osoby poszukiwanej prosimy kierować do Funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KMP RUDA ŚLĄSKA, tel. całodobowy (32) 244 9 255 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997, 112.

Ponadto przypominamy, że udzielanie pomocy poszukiwanemu podejrzanemu w szczególności udzielanie schronienia i ukrywanie jest w rozumieniu prawa przestępstwem zagrożonym karą nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

KMP RUDA ŚLĄSKA

KOMENTARZE