Festyn rodzinny „RAZEM DLA KEWINA” to kolejna inicjatywa charytatywna klubu LKS Buk Rudy, która ma na celu wspomóc leczenie i rehabilitację naszego zawodnika juniorów Kewina Kaczmarek, który w grudniu zeszłego roku zachorował na złośliwy nowotwór kości piszczelowej. Zapraszamy serdecznie wszystkich do przybycia na rudzki stadion 20 maja, ponieważ jedno jest pewne – każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

20 maja  o godzinie 14.00 na główną płytę boiska wybiegną  seniorzy klubu Buk Rudy, aby stoczyć kolejny bój o punkty w lidze okręgowej. Następnie od godziny 16.00 będzie można wziąć udział w biegu, a więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na klubowym Facebooku. W międzyczasie w centrum rudzkiej płyty będą mogli zobaczyć specjalnie przygotowany pokaz zdalnie sterowanych samochodów i dronów, który przedstawi nam Firma RC Stery z Rybnika. Po zakończonym biegu władzę nad stadionem przejmą rybniccy żużlowcy, którzy także zaplanowali pokaz dla wszystkich gości, a także będzie możliwość rozmowy i otrzymania autografu. Następnie impreza przeniesie się do naszej wiaty biesiadnej, gdzie o dobrą zabawę i miłą atmosferę zadba Pan Eugeniusz Loska z zespołu B.A.R oraz Kabaret Kafliki. W międzyczasie sprzedawane będą cegiełki, a także prowadzone będą licytacje, z których całkowity dochód przekażemy na leczenie i rehabilitację Kewina. Wieczorem, gdy wszystkie nagrody zostaną rozlosowane i wylicytowane scenę przejmie zespół BOSS, który poprowadzi zabawę taneczną do późnych godzin nocnych.

Festyn rodzinny „RAZEM DLA KEWINA” to idealna szansa na spędzenie miło czasu, ale także na pomoc 16 letniemu chłopakowi, który walczy o to aby stanąć ponownie o własnych siłach na nogi i móc żyć normalnie.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i pomocy, pamiętajcie DOBRO WRACA!

 

KOMENTARZE