Bytomscy strażacy z medalami KM PSP Bytom

Rewelacyjnie spisali się bytomscy strażacy w Mistrzostwa Polski Strażaków PSP i Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSWiA w Pływaniu oraz w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach. Nasi reprezentanci wywalczyli kilka medali zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

W Mistrzostwach Polski w biegu po schodach wzięło udział prawie 300 zawodników, wśród których rewelacyjnie spisali się Tomasz Guzdek i Tomasz Kos, którzy drużynowo zajęli 3. miejsce. Ponadto w kategorii wiekowej M3 Tomasz Guzdek zajął pierwsze miejsce.

Z kolei podczas Mistrzostw Polski Strażaków PSP i Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych MSWiA w Pływaniu nasz reprezentant – Paweł Holopa wywalczył indywidualnie dwa srebrne i dwa brązowe medale /styl grzbietowy na 50 i 100 metrów/. Nasz zawodnik również jako reprezentant województwa śląskiego w sztafecie 4x50 metrów zdobył dwa brązowe medale w klasyfikacji PSP i MSWiA.

Do puli medalowej swój krążek dorzucił również w stylu dowolnym na 100 metrów Arkadiusz Kowalczyk. W sumie więc nasi strażacy wywalczyli 5 medali indywidualnie i dwa drużynowo.

źródło: bytom.pl