To była prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników dobrej kuchni oraz gotowania. Na terenach targowych w Rudzie Śląskiej - Wirku odbył się piknik rodzinny, którego główną atrakcją był kulinarny event.

Gwiazdą całego przedsięwzięcia była Klaudia Budny. Finalistka IV edycji MasterChefa zabrała wszystkich uczestników imprezy w niezapomnianą podróż po świecie smaków. Dla niej samej gotowanie to coś więcej niż pasja.

Było słodko, kwaśno ale przede wszystkim zdrowo. Najwięcej frajdy z całej zabawy miały dzieci, które pod okiem mistrzyni mogły wykazać się kulinarnym kunsztem. Budny swoich pierwszych kulinarnych szlifów nabierała u boku babci, kiedy miała 3 lata uwielbiała pomagać w lepieniu pierogów. W domu często podglądała ojca, który chętnie gotował dla całej rodziny.

Atrakcji nie brakowało, gry, zabawy, strefa kateringu, dmuchane zamki, w końcu konkursy z nagrodami. Każdy tutaj mógł znaleźć coś dla siebie. W pikniku wzięły udział całe rodziny, które miały okazję ciekawie i smacznie spędzić całe popołudnie.

 

Media

KOMENTARZE