Marzenia w życiu są najważniejsze, tym bardziej jeśli mogą zostać zrealizowane i przynieść radość oraz spełnienie. Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Goduli postanowił spełnić marzenie małej Oliwki, która od lat zmaga się z ciężką chorobą.

 

Szpital przygotowany był od rana na przyjęcie wyjątkowego gościa i to nie w celu hospitalizacji jak to zwykle bywało w życiu małej pacjentki, lecz by spełnić jej najskrytsze marzenie.

Niespodzianka przez chwilę stała pod znakiem zapytania, ponieważ gdy dziewczynka zobaczyła karetkę oraz lekarzy w swoim domu pojawiły się w niej obawy kolejnej hospitalizacji, ale lekarze dobrze wiedzieli jak poradzić sobie z taką sytuacją.

Oliwa jest wyjątkową dziewczynką, która w wieku 7 lat przeszła wiele więcej niż nie jedna dorosła osoba. Może właśnie dlatego wiąże swoje życie z medycyną.

Sytuacja zdrowotna Oliwi na te chwilę jest stabilna. Zdrowie i życie jest najważniejsze, ponieważ nie można go kupić za żadne pieniądze świata. Warto spełniać marzenia, by jak najczęściej na twarzach dzieci pojawiał się uśmiech.

 

Media

KOMENTARZE