Po okresie rozgrywania meczów kontrolnych w sąsiednich miastach, tym razem rudzkie ekipy rywalizowały już na sztucznej murawie w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu. Wawel przegrał 3:0 z Gwarkiem Ornontowice. Spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, gdyż rywale po 10 minutach prowadzili dwiema bramkami.

Grunwald natomiast pokonał Czarnych Góral Żywiec 1:0. Jedyną bramkę w 65 minucie zdobył Łukasz Stawowy. Rudzianie zagrali w składzie przybliżonym do ligowego i zasłużenie wygrali.

Urania natomiast została rozgromiona przez Sokół Orzesze 1:5. Rudzianie pierwsi w tym meczu zdobyli bramkę, po strzale Bartosza Podstawskiego. Do przerwy był remis 1:1, ale w drugiej połowie trafiali już tylko rywale. Kochłowiczanie nie zagrali jednak w tym meczu w optymalnym składzie. W drugim meczu Urania pokonała Jedność Jejkowice 1:0. Pogoń Nowy Bytom uległa natomiast Społem Zabrze 1:3. Jakub Piechaczek zaliczył honorowe trafienie dla rudzian.