Każdy kto ma pytania do prezydenta Rudy Śląskiej może wysłać e - maila.
48-letni sztygar zmianowy oddziału maszynowego zginął dziś na poziomie 840 m w kopalni Bielszowice. Mężczyznę znaleziono po południu, przyciśniętego bryłami węgla, oderwanymi od ściany wyrobiska.
To 10 śmiertelna ofiara w górnictwie węgla kamiennego w tym roku. Poprzedni wypadek miał miejsce 25 lutego w Zakładzie Górniczym Janina w Libiążu (woj. małopolskie). 45-letni górnik pracował na poziomie 500 metrów pod ziemią, został przysypany skałami stropowymi.Sfera Tv Sp. z o.o.
ul. Piotra Niedurnego 69
41 - 709 Ruda Śląska - Nowy Bytom
numer telefonu/faxu: 32-340-44-61
e-mail: redakcja@sferatv.pl