Bytomscy hokeiści wygrali dzisiaj z Legią Warszawa 4:3. Na zwycięstwo musieliśmy czekać aż do dogrywki. Hala potocznie zwana "stodołą" wypełniona była po brzegi. Kibice cały czas zagrzewali naszych do walki, a po meczu pięknie im podziękowali.

Zdecydowaną większość czasu krążek był przy kijach "niebiesko-czerwonych", jednak brakowało precyzji pod bramką rywala. Każda z trzech tercji była ciekawym i żywiołowym widowiskiem. Kropkę nad "i" postawił w 64 minucie Filip Stoklasa grający z numerem 8. Wcześniej, w 56 minucie meczu także on strzelił wyrównującą bramkę na 3:3, dzięki temu Polonia mogła zagrać w dogrywce.

Przed Stoklasą do bramek trafiali również w 26 minucie Jakub Radwan z numerem 44 oraz w 35 Daniel Kukulski z numerem 21. Dla gości bramki zdobyli Grzegorz Rostowski ('14), Karol Wąsiński ('26) oraz Patryk Wąsiński ('32,'54) z HUKS Legia Warszawa.

Rewanż dziś o godzinie 18. Bilety w cenie 5 złotych.