Trzy medale – wszystkie brązowe – zdobyli zapaśnicy Slavii w Świdwinie w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów w stylu wolnym.

W kategorii do 46 kg brąz wywalczył Bartosz Szałowski, w decydującym pojedynku pokonując reprezentanta Rosji, Artura Masayeva. Kolejny medal – co jest dużą niespodzianką – wywalczył w kategorii do 69 kg Adrian Drobina, dla którego jest to pierwszy medal w zawodach tak wysokiej rangi. W walce decydującej o brązowym medalu pokonał Patryka Pachutę z Iskry Spiczyn.

Ostatni z medali dla Slavii wywalczył, po heroicznych bojach Arkadiusz Orłowski w kategorii do 76 kg. W pojedynku o podium rudzianin pokonał Thomasa Passowa z Niemiec. Do strefy medalowej dotarł również Jakub Rumas. Z powodu urazu mięśni karku nie był w stanie jednak powalczyć o brązowy medal.

Natomiast Aleksander Wojtachnio w kategorii do 85 kilogramów w walce półfinałowej prowadził na punkty z zawodnikiem z Litwy Modestasem Jakubauskasem, jednak doznał bardzo bolesnej kontuzji żeber, co uniemożliwiło mu udział w dalszej rywalizacji. Łącznie w klasyfikacji klubowej Slavia zajęła piąte miejsce, ustępując jedynie ekipom zagranicznym.