W meczu 2. kolejki czwartej ligi Grunwald jedynie zremisował na własnym boisku z Wyzwoleniem Chorzów 1:1. Pierwszego gola dla Zielonych zdobył w tym sezonie Tomasz Szpoton.

Podopieczni Teodora Wawocznego nadal muszą poczekać na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem nie udało im się ograć u siebie Wyzwolenia Chorzów, które w pierwszej kolejce pechowo przegrało ze Sarmacją Będzin.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy. W 31. minucie Michał Gruchalski dośrodkował dokładnie w pole karna, a Tomasz Szpoton z bliska wpakował futbolówkę do siatki. Goście wyrównali po godzinie gry. W 62. minucie Rafał Świętek dobrze wykonał rzut rożny, Sebastian Kopyciok ubiegł golkipera Grunwaldu i głową zdobył gola.

Grunwald Halemba – Wyzwolenie Chorzów 1:1 (1:0)

1:0 – Szpoton (31`)

1:1 – Kopyciok (62`)