Tylko jednego seta w meczu na szczycie trzeciej ligi siatkówki kobiet zdołały urwać Dębowiance Dębowiec zawodniczki KPKS Halemba.

Bardzo ciekawie zapowiadał się pojedynek KPKS-u Halemba z Dębowianką Dębowiec. Przed tym meczem w tabeli trzeciej ligi KPKS plasował się na drugim miejscu, rywalki natomiast były oczko niżej.

Mecz na szczycie lepiej rozpoczął się dla rudzianek. I chociaż w pierwszym secie częściej prowadziły rywalki, to jednak tę partię wygrały zawodniczki KPKS 25:21.

Były to jednak tylko miłe złego początki. W kolejnych odsłonach wygrywały bowiem siatkarki z Dębowca, odpowiednio do 23, 8 i 25.

Jedynie w trzecim secie rywalki pewnie zwyciężyły, pozostałe partie były bardzo wyrównane, a losy rywalizacji rozstrzygały się w samych końcówkach.

KPKS po porażce na własnym terenie spadł na trzecie miejsce w tabeli grupy drugiej trzeciej ligi. W jedenastu meczach zgromadził 25 punktów.