archiwum SFERA TV archiwum SFERA TV

Zawodnicy ZKS Slavia Ruda Śląska zdobyli w Międzyzdrojach 5 medali podczas Pucharu Polski seniorów i seniorek w zapasach w stylu wolnym. I miejsce zajął Adrian Hajduk. Grzegorz Labus, Łukasz Lubowicz, Andrzej Sokalski i Kamil Wojciechowski zajęli natomiast III miejsce. W klasyfikacji klubowej Slavia zajęła II miejsce.

- Cieszę się z sukcesów naszych zawodników - mówi Marek Garmulewicz, prezes ZKS Slavia. - Medale wywaliczyli przede wszystkim dzięki cieżkiej pracy i talenowi. A nie było łatwo, bo rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim poziomie - zauważa.

Dzięki temu sukcesowi już w marcu Adrian Hajduk pojedzie do Gruzji, gdzie weźmie udział w Mistrzostwach Europy seniorów w zapasach w stylu wolnym.

Duży sukces odnotował też Kamil Wojciechowski, który odebrał puchar dla najlepszego zawodnika 2012 roku.

źródło: UM RUDA ŚLĄSKA