W meczu z Wandą Kraków faworytem zdecydowanym byli szczypiorniści Grunwaldu. Rudzianie w tabeli drugiej ligi plasowali się przed tym meczem na czwartym miejscu, natomiast rywal zajmował trzecia pozycję, tyle że od końca. Lepsze wrażenie od początku spotkania sprawiała ekipa z Małopolski. Co prawda w pierwszej połowie najczęściej wynik oscylował wokół remisu, ale tuż przed przerwą goście wypracowali sobie dwubramkową przewagę.

Druga odsłona rozpoczęła się dobrze dla rudzian, którzy odrobili straty, ale jak się potem okazało był to tylko chwilowy zryw. Goście nie dali się zdominować, a w końcówce sami uzyskali przewagę i cały mecz wygrali 33:29. Po tej przegranej Grunwald nadal zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ale do lidera traci już osiem punktów. Na szczęście nie powiększyła się strata do drugiego miejsca i wynosi ona trzy oczka.