Wysokie miejsca zajęli łucznicy UKS „GROT” Ruda Śląska podczas zawodów w Teresinie.W dniach 23 – 24 lutego blisko 170 zawodniczek i zawodników z Polski, Białorusi i Ukrainy rywalizowało w IV Halowym Memoriale im. dr. Karola Hibnera oraz Halowych Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza.

W sobotnich strzelaniach memoriałowych rudzcy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Zwycięstwa w swoich kategoriach odnieśli Szymon Porębski i Agata Wylężek, drugie miejsca zdobyli Bartłomiej Rymarz i Mateusz Porębski, Justyna Wyciślik była 5, a Seweryn Gandor 29.

W Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza przeprowadzonych w niedzielę Agata Wylężek zajęła 1 miejsce, Szymon Porębski 2 miejsce, a jego brat Mateusz 3 miejsce. Ostatni z rudzkich zawodników startujących w mistrzostwach, Seweryn Gandor, w końcowej klasyfikacji usytuował się na miejscu 17.