„Do 2014 roku moje życie zawodowe rozwijało się zgodnie z moimi oczekiwaniami, realizowałam po kolei zakładane cele... była praca na kierowniczym stanowisku i zarządzanie zespołem pracowników”.

Nagły zwrot w życiu Pani Beaty Kołoczek spowodował pogarszający się pod wpływem stresu stan zdrowia. Bohaterka musiała znaleźć nowy pomysł na siebie, przede wszystkim swoją pracę wówczas kierowała swoje kroki do Urzędu Pracy. Kroki w stronę Urzędu Pracy były poza wsparciem rodziny pierwszymi krokami w kierunku wyjścia z kryzysu.

 

Wśród wolontariuszek, wspomagających wyjście innych kobiet z kryzysu zawodowego, pani Beata nabrała przekonania, że nie ma dołka, z którego nie można się wydostać.

Urząd Pracy kierując swoich klientów na szkolenia i warsztaty zawsze analizuje ich sytuacje, wykształcenie i predyspozycje. Pani Beata już postawiła pierwsze kroki w kierunku dalszego rozwoju zawodowego, a w planach ma jeszcze realizowanie zielarskiej pasji i założenie własnego sklepiku.

Szkolenia, także w ramach Dress for Success są bezpłatne, często jest to pomoc psychologiczna doradcza, ale także szkolenia z zakresu wystąpień czy savoir vivre. Warsztaty mogą objąć także osoby pracujące zawodowo.

Warto zawsze zapytać o tego typu wsparcie w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 

Media

KOMENTARZE