Fot. Materiał Prasowy Fot. Materiał Prasowy

Wielkimi krokami zbliża się II edycja dwudniowego Kongresu Praktyków Biznesu. Kongres ten odbędzie się w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu, w dniach 20 i 21 września br. 

Tegoroczne wydarzenie adresowane będzie do wszystkich przedsiębiorców oraz osób,  zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Spotkanie to będzie zapowiedzią październikowego VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw,w Katowicach.

Główne tematy jakie zostaną poruszone podczas II Kongresu Praktyków Biznesu w sosnowieckim Humanitas to: zarządzanie projektami i zespołami, psychologia sprzedaży, prawo pracy, finanse i podatki, Public Relations, marketing, innowacje, a nawet cyberbezpieczeństwo firm.

Podczas pierwszego dnia kongresu po raz kolejny zostaną wręczone Nagrody ,,HumanitAS”, dedykowane firmom wyróżniającym się pod kątem innowacyjności, przedsiębiorczości i etyki prowadzenia biznesu. Wyróżnienia w tych kategoriach zostaną przyznane przez Członków Wysokiej Kapituły, w której w skład wchodzą przedstawiciele Wyższej Szkoły Humanitas oraz instytucji partnerskich o profilu biznesowym i gospodarczym z całego województwa śląskiego.

Zeszłoroczna edycja Kongresu Praktyków Biznesu  zgromadziła ponad 300 uczestników. W tym roku organizatorzy postanowili, iż kongres będzie trwał dwa dni. Dzięki czemu pozwoli on na lepsze  integrowanie środowiska sektora MŚP oraz  na lepszą wymianę doświadczeń i aktywizację lokalnych przedsiębiorców w propagowaniu idei przedsiębiorczości oraz rozwoju biznesu.

Skuteczne prowadzenie firmy wymaga praktycznej wiedzy z wielu obszarów. O tym jak jest ona potrzebna przekonaliśmy się rok temu, gdy aula Humanitas podczas I KPB wypełniona była po brzegi. Bardzo dobre opinie zebrane od uczestników zachęciły nas do rozwoju projektu i w tym roku zapraszamy na 2-dniowe, bezpłatne wydarzenie, podczas którego słuchacze otrzymają potężną porcję wiedzy niezbędnej zarówno przedsiębiorcom, jak i ich pracownikom. Co ważne, prelegentami ponownie będą najlepsi praktycy -mówi Krystian Dudek, pomysłodawca Kongresu Praktyków Biznesu i Pełnomocnik Kanclerza WSH ds. Public Relations. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP oraz członków kadry zarządzającej, pracowników niemal wszystkich  działów w firmach,a także osoby, które dopiero myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej na II Kongresu Praktyków Biznesu.

Wstęp na kongres jest bezpłatny.  Szczegółowe informacje programu  oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.humanitas.edu.pl/kpb

 

 

 

KOMENTARZE