Marzyłeś kiedyś o tym, żeby zostać komentatorem sportowym? Jak głośno potrafisz krzyknąć gol!? Widzisz siebie za „sitkiem”, komentującego mecz Polska – Anglia na mistrzostwach świata? Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia i wziąć udział w profesjonalnym kursie organizowanym przez Telewizję Sfera. Najbliższa edycja już 24-25 sierpnia.

Nasza mieszana sztafeta 4x400 metrów nie miała sobie równych i we wspaniałym stylu sięgnęła po złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Japonii. Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Karol Zalewski i Kajetan Duszyński poprawili swój własny rekord Europy, ustanowiony zaledwie dzień wcześniej.

12 lat mogą spędzić za kratkami dwaj mężczyźni, którzy napadli na jeden z rudzkich sklepów, sterroryzowali sprzedawcę i zażądali pieniędzy. Ich szybkie zatrzymanie było możliwe dzięki pomocy świadków całego zdarzenia.

37 projektów zostało zakwalifikowanych do etapu głosowania w rudzkim budżecie obywatelskim na 2022 rok. Do tej edycji zgłoszono w sumie 51 pomysłów, jednak 14 z nich nie spełniało koniecznych wymogów. Oddać swój głos na konkretny projekt będzie można między 6 a 12 września tego roku.

Eksperci nie mają złudzeń. Polacy coraz częściej wypoczywają z telefonem w ręku, a wielu z nas odczuwa presję odpowiedzi podczas urlopu na służbowe maile oraz telefony. Wielu menedżerów podczas wypoczynku cały czas pozostaje w trybie on-line do dyspozycji pracodawcy. Nieefektywny wypoczynek to prosta droga do szybszego wypalenia zawodowego.