SPOTY REKLAMOWE - filmy reklamowe ukazujące się w telewizji muszą przyciągać odbiorcę i zachęcić go do zakupu produktu. Reklamy przygotowujemy kompleksowo. Napiszemy scenariusz, nakręcimy zdjęcia, zmontujemy i wyemitujemy na naszej antenie lub w innych wiodących stacjach telewizyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMA W PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH - to bardzo popularna forma reklamy w ostatnim czasie. Dobierzemy program, którego odbiorca będzie pasował do profilu Twojego klienta, zaprosimy do studia przedstawicieli firmy i specjalistów z tego zakresu. Będą Państwo mieli nie tylko możliwość wystąpienia w telewizji, ale także możliwość dotarcia do rzeszy potencjalnych klientów, którzy poznają Państwa firmę, produkt czy usługę.

View the embedded image gallery online at:
https://sferatv.pl/reklama-telewizyjna#sigProGalleria096ae8469e

REKLAMA PLANSZOWA - istnieje możliwość uzyskania kompleksowej obsługi reklamowo - promocyjnej przez reklamę na kanale SFERA INFO, który jest dostarczany wszystkim odbiorcom telewizji kablowej Elsat. Stworzymy dla Państwa plansze z logiem i krótkim opisem działalności oraz będziemy emitować plansze w krótkich odstępach czasu.

View the embedded image gallery online at:
https://sferatv.pl/reklama-telewizyjna#sigProGalleriac6a17a3cc1

MATERIAŁY REKLAMOWE - Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać folder reklamowy, gazetki zakładowe, ulotki, wizytówki czy kalendarze, a także przygotować specjalne prezentacje na dowolnym nośniku, np. płytach DVD.

View the embedded image gallery online at:
https://sferatv.pl/reklama-telewizyjna#sigProGalleria38b13763cc

BILBORDY SPONSORSKIE - plansza z reklamą Państwa firmy przed i po emisji wybranego programu telewizyjnego.