Aktualizacja! Ze względu na ogromne zainteresowanie akcją i pozytywny odbiór wśród przedsiębiorców przedłużamy termin zgłoszeń do 19 czerwca.

Telewizja Sfera oraz Miasto Ruda Śląska przygotowały specjalny projekt promocyjny dla firm działających w naszym mieście. Chcemy razem pomóc przedsiębiorcom ponownie zaistnieć na lokalnym i regionalnym runku. Za symboliczną złotówkę wyemitujemy pakiet reklamowy Twojej Firmy na naszej antenie.

Powoli znoszone są kolejne ograniczenia spowodowane wirusem COVID-19. Coraz więcej firm wraca do normalnej działalności, a część z nich potrzebuje reklamy i promocji, żeby ponownie zaistnieć na rynku i dotrzeć ze swoimi produktami oraz usługami do klientów. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji środki na reklamę w wielu firmach zostały obcięte. Jednak dzięki naszej ofercie możesz szybciej wrócić na właściwe tory.

Dlatego każdy w ramach naszego wspólnego projektu otrzyma możliwość emisji swojej reklamy w telewizji lokalnej oraz internecie. Pakiet zakupiony za symboliczną złotówkę zawiera 40-krotną emisję spotu w telewizji od 20 maja do 30 czerwca br.

Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej jest dostępny w załączniku poniżej.

Media