×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galleries/reklama/studio

FILMY PROMOCYJNE - to doskonałe narzędzie do promocji Państwa usług i produktów. Film jest zdecydowanie dłuższy niż tradycyjna reklama telewizyjna. Film promocyjny może zawierać informację o produktach, usługach jak i o samej firmie. Film promocyjny idealnie nadaje się do wyświetlania na targach, ekranie w Państwa firmie lub galerii handlowej. Może być też doskonałym gadżetem dla Państwa klienta bądź dołączany w formie gratisu dla Państwa partnerów biznesowych. Film można również umieścić na stronie internetowej Państwa firmy lub portalu youtube.pl.

STUDIO DO DYSPOZYCJI - z myślą o klientach oferujemy także usługę dotyczącą wynajmu naszego profesjonalnego studia telewizyjnego z obsługą techniczną, jak również dziennikarską. Jesteśmy w stanie przygotować i poprowadzić konferencje prasowe, audycje czy debaty.

{gallery}reklama/studio{/gallery}

PROMOCJA DOBREGO WIZERUNKU FIRMY - w dobie konkurencji dobry wizerunek firmy jest równie ważny co wysoka jakość oferowanego produktu. Klient przywiązuje się do firmy oraz marki. Promocja telewizyjna, sponsorowanie audycji, wydarzeń i uczestniczenie w życiu społecznym buduje pozytywny obraz firmy nie tylko w oczach klientów, ale również w środowisku. Oferujemy produkcję i emisję audycji lokalnych "szytą" na miarę Państwa potrzeb.