FILMY PROMOCYJNE - to doskonałe narzędzie do promocji państwa usług i produktów. Film promocyjny może zawierać informację o produktach, usługach jak i o samej firmie. Idealnie nadaje się do wyświetlania na targach, ekranie w siedzibie przedsiębiorstwa lub galerii handlowej. Może być ciekawym gadżetem, którym można się pochwalić podczas negocjacji handlowych podczas prezentacji firmy. Film można również umieścić na stronie internetowej lub fanpage`u portalu społecznościowego.

 STUDIO DO DYSPOZYCJI - z myślą o klientach oferujemy także usługę wynajmu naszego profesjonalnego studia telewizyjnego z obsługą techniczną, jak również dziennikarską. Jesteśmy w stanie przygotować i poprowadzić konferencje prasową, audycje tematyczne czy debaty na rozmaite tematy.

PROMOCJA DOBREGO WIZERUNKU FIRMY - w dobie ogromnej konkurencji dobry wizerunek firmy jest równie ważny, jak wysoka jakość oferowanego produktu. Dzisiaj klient przywiązuje się do firmy oraz marki. Promocja telewizyjna, sponsorowanie audycji, wydarzeń i uczestniczenie w życiu społecznym lokalnej społeczności buduje pozytywny obraz firmy w oczach klientów oraz partnerów biznesowych. Oferujemy produkcję i emisję audycji lokalnych "szytych" na miarę państwa potrzeb.

Marzysz o dobrym spocie reklamowym? Zobacz, jak kręcimy!

Media