FILMY PROMOCYJNE - to doskonałe narzędzie do promocji Państwa usług i produktów. Film jest zdecydowanie dłuższy niż tradycyjna reklama telewizyjna. Film promocyjny może zawierać informację o produktach, usługach jak i o samej firmie. Film promocyjny idealnie nadaje się do wyświetlania na targach, ekranie w Państwa firmie lub galerii handlowej. Może być też doskonałym gadżetem dla Państwa klienta bądź dołączany w formie gratisu dla Państwa partnerów biznesowych. Film można również umieścić na stronie internetowej Państwa firmy lub portalu youtube.pl.

STUDIO DO DYSPOZYCJI - z myślą o klientach oferujemy także usługę dotyczącą wynajmu naszego profesjonalnego studia telewizyjnego z obsługą techniczną, jak również dziennikarską. Jesteśmy w stanie przygotować i poprowadzić konferencje prasowe, audycje czy debaty.

View the embedded image gallery online at:
https://sferatv.pl/promocja-firmy#sigProGalleria926b7e7b27

PROMOCJA DOBREGO WIZERUNKU FIRMY - w dobie konkurencji dobry wizerunek firmy jest równie ważny co wysoka jakość oferowanego produktu. Klient przywiązuje się do firmy oraz marki. Promocja telewizyjna, sponsorowanie audycji, wydarzeń i uczestniczenie w życiu społecznym buduje pozytywny obraz firmy nie tylko w oczach klientów, ale również w środowisku. Oferujemy produkcję i emisję audycji lokalnych "szytą" na miarę Państwa potrzeb.