Na Księżą Górę w Radzionkowie przyjechali zawodnicy z całego regionu, żeby wziąć udział w Turnieju Siatkówki Plażowej Mikstów. Do rywalizacji przystąpiło 16 par, a emocji i dobrej zabawy nie brakowało

Już 12 stycznia rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej w IV lidze piłkarze Ruchu. Cidry po 15. kolejkach zajmują 2. miejsce w lidze i tracą aż 7 punktów do prowadzącego w tabeli Gwarka Tarnowskie Góry.

Runda jesienna nie była do końca udana dla piłkarzy Ruchu. Radzionkowianie zajmują 2. miejsce w tabeli IV ligi, ale tracą aż 7 punktów do prowadzącego Gwarka Tarnowskie Góry. Po zimowej przerwie zawodnicy wznowili treningi już 12 stycznia. Pierwsze zajęcia odbyły się w hali MOSIR-u.

Już po raz kolejny w Radzionkowie zainaugurowano rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkarskiej – Ciderplas. W rozgrywkach weźmie udział 18 zespołów. Zwycięzców poznamy za niespełna cztery miesiące.

Kilkudziesięciu zawodników rywalizowało w w silnie obsadzonym turnieju szachowym, który odbył się w Radzionkowie. Walka o zwycięstwo trwała do ostatniej rundy. W kategorii seniorów najlepszy okazał się Piotr Piesik.