Festiwal „Jestem Kobietą” to pierwsze tego typu wydarzenie na Śląsku. To impreza organizowana dla Kobiet, o Kobietach i przez Kobiety. Festiwal jest odpowiedzią na potrzeby Kobiet takich jak Ty. Myślą przewodnią jest wsparcie i integracja środowiska kobiecego na Śląsku.

Festiwal objęliśmy patronatem medialnym.

 

            

 

Pokażemy możliwości zadbania o siebie na każdym polu, aktywnego spędzania czasu oraz rozwoju osobistego i zawodowego.
Każda z nas czy chce czy nie, w którymś momencie swojego życia pełni rożne role. Dla nas ważne jest, żebyś w każdej czuła się szczęśliwa i spełniona; zarówno jako Matka, Kobieta Pracująca, Partnerka, Pani Domu i Kobieta!
Na Festiwalu znajdziecie moc atrakcji – stoiska partnerów, warsztaty i wykłady, prelekcje zaproszonych gości, pyszne degustacje kawy, wina i innych smakołyków, a także konkursy z cennymi nagrodami.
Do współpracy, specjalnie dla Was, zaprosiłyśmy najciekawsze firmy ze wszystkich ważnych dla Nas – Kobiet branż. Będzie sporo o gotowaniu, o zdrowym żywieniu, o trendach w kosmetyce, modzie, urodzie, ploteczkach, fajnych wyjazdach, rozwoju osobistym i o byciu sobą!
Szczegóły i bilety na stronie: http://festiwaljestemkobieta.pl/kup-bilet/


W cenie biletu jest zapewnione:
Tobie: powitalnego drinka, pamiątkowe zdjęcie, udział w konkursach z nagrodami, bezpłatne porady, możliwość otrzymania kuponów rabatowych od Wystawców i Partnerów, udział w prelekcjach i występach odbywających się na scenie głównej oraz udział w warsztatach w miarę dostępności miejsc;
Twojemu dziecku (w wieku powyżej 4 lat): udział w aktywnościach dedykowanych dzieciom w danej grupie wiekowej pod opieką animatorów.

 

KOMENTARZE