Przed trudnym zadaniem stały hokeistki Polonii Bytom w rewanżowym meczu, decydującym o tytule mistrzyń Polski.

W pierwszym spotkaniu finałowym niebiesko-czerwone dość niespodziewanie uległy Unii Oświęcim na wyjeździe 6:2 i w rewanżu bytomianki czekało trudne zadanie. Było ono wykonalne, jednak Unia, eliminując w półfinale Białe Jastrzębie, pokazała swoje duże możliwości. Polonia musiała wygrać pięcioma bramkami, by zdobyć tytuł po raz trzeci z rzędu i mecz ten od początku układał się dla bytomianek fantastycznie. Po pierwszej tercji Polonia prowadziła 3:0, po drugiej było już 6:0. Dwie bramki zdobyła Karolina Późniewska, dwie następne dołożyła Klaudia Chrapek. W 51 minucie hokeistki Unii zdobyły jednak bramkę i w tym momencie już tylko jednego trafienia im brakowało, by doprowadzić do dogrywki. Pomimo nerwowej końcówki Polonia nie dała sobie strzelić gola i tytuł na kolejny rok został w Bytomiu. Polonia mistrzem Polski!