Wkrótce po świąteczno-noworocznej przerwie wznowią drugoligowe rozgrywki siatkarki Sokoła Radzionków. Beniaminka czeka ciężka walka o utrzymanie.

Niełatwe jest życie beniaminka w siatkarskiej II lidze kobiet. Zawodniczki Sokoła wygrały do tej pory zaledwie dwa spotkania. Największą radość sprawiła kibicom wygrana na własnym parkiecie z Zorzą Wodzisław Śląski 3:1.

W ostatniej kolejce nasza drużyna nie miała za wiele do powiedzenia w potyczce z Olimpią Jawor, przegrywając gładko, w trzech setach do 19, 21 oraz 14.

Po 12. rozegranych spotkaniach drużyna z Radzionkowa z dorobkiem 6 punktów zajmuje ostatnie, 10 miejsce w tabeli. Kolejny ligowy mecz rozegra 10 stycznia. Sokół zmierzy się na wyjeździe z MCKiS-em Jaworzno.