Za nami 2. kolejka zmagań w Amatorskiej Lidze Siatkarskiej w Radzionkowie. Już tradycyjnie nie brakowało zaciętych pojedynków oraz emocji. Rywalizacji przyglądała się spora widownia.

 

- Mamy tutaj dzisiaj na hali trzy pokolenia. Mama przed chwilą rywalizowała na parkiecie, a dopingowała ją malutka córeczka razem z babcią. Cieszę się, że liga cieszy się tak dużym zainteresowaniem – powiedział Marian Prodlik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie.

Jedną z najmłodszych drużyn biorących udział w tegorocznych rozgrywkach jest MKS Banimex Dąbrowa Górnicza. Młodzi adepci sztuki siatkarskiej doceniają markę tej ligi oraz fakt, że mogą podpatrywać byłych zawodowców.

Radzionkowskie rozgrywki na całym Górnym Śląsku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Prócz wyniku liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Czas na rywalizację na parkiecie znajdują nawet młode mamy.

Po dwóch ligowych kolejkach na szczycie tabeli w kategorii mężczyzn plasuje się Pronetbud, natomiast wśród kobiet pierwszą pozycję zajmuje ekipa Fireballs. Kolejna seria spotkań już 1 lutego.

Więcej w materiale wideo.

KOMENTARZE