Kolejne mecze mają za sobą nasze drużyny piłkarskie grające w czwartej i piątej lidze. Porażki doznała jedynie Urania.

Jeden punkt w Koniecpolu zainkasował Grunwald. Piłkarze z Halemby zremisowali 2:2 z miejscową Pilicą, a wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Bramki dla naszej ekipy zdobywali: Mateusz Dreszer i Dariusz Kot.

Szombierki natomiast wygrały na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec 3:0. Łupem bramkowym podzielili się: Kamil Thiel, Sebastian Pączko i Jakub Stefaniak.

W weekend pauzowała drużyna Slavii, która otrzymała walkower za mecz z KS Częstochowa, gdyż rywal wycofał się z rozgrywek.

W tabeli Szombierki są drugie – do lidera tracą siedem punktów. Grunwald jest siódmy, Slavia dwunasta.

W lidze okręgowej Wawel pokonał Podlesiankę Katowice 1:0 po golu Rafała Lokaja w 85 minucie. Urania natomiast przegrała 3:1 na wyjeździe z Unią Ząbkowice. Honorowego gola dla naszej ekipy zaliczył Marek Dykta w drugiej połowie.

Wawel w tabeli jest szósty, Urania zajmuje miejsce trzynaste.