Informacja która z pewnością ucieszy wszystkich kibiców piłkarskich, zwłaszcza tych którzy sympatyzują z Górnikiem Zabrze. Telewizja Sfera została patronem medialnym czternastokrotnych mistrzów Polski.

W Zabrzu nie tylko stadion zmienia całkowicie kształt. Również polityka medialna władz Górnika nabiera całkowicie nowego blasku. W ramach dbania o wizerunek przedstawiciele czternastokrotnego mistrza Polski pozyskują kolejnych partnerów medialnych. Tym najnowszym została Telewizja Sfera. Cieszymy się, że udaje nam się nawiązać nowe kontakty medialne, tym bardziej że zależy nam na budowaniu pozytywnego wizerunku klubu. Chcemy także rozszerzać grono kibiców, współpraca z rudzką telewizją na pewno nam w tym pomoże - tłumaczy Jerzy Mucha, rzecznik prasowy Górnika Zabrze.

W ramach porozumienia widzowie Sfery TV będą najszybciej informowani o tym co się dzieje na Roosevelta. Nie zabraknie również innych atrakcji dla kibiców zabrzańskiego Górnika. Arkadiusz Grzywaczewski, redaktor naczelny Sfera TV - Będziemy informować o tym co dzieje się w klubie, relacjonować najważniejsze momenty. Dla naszych widzów przygotowaliśmy oczywiście konkursy, w których zdobyć będzie można min. wejściówki na ligowe mecze. 

My już teraz w imieniu kibiców zabrzańskiego Górnika zapraszamy na sobotnią prezentację drużyny, która odbędzie się na hali Pogoni w Zabrzu. Początek sobotniej imprezy o godzinie 19.45

KOMENTARZE