Jeśli należysz do osób, które rzadko odwiedzają Urząd Miasta Ruda Śląska i nie wiedzą gdzie załatwić sprawę, mamy dobrą wiadomość. Miasto na swojej stronie internetowej umieściło Wirtualną Panoramę.

Nikt z nas nie lubi załatwiać urzędowych spraw, zwłaszcza wtedy, gdy nie wiemy gdzie to zrobić. Czasem trzeba przejść przez cały magistrat, żeby trafić do celu. A że Urząd Miasta Ruda Śląska nie należy do najmniejszych, może się zdarzyć i tak, że w poszukiwaniu odpowiedniego pokoju stracimy długie minuty. Oczywiście możemy sobie poradzić z tym problemem i skorzystać z najprostszego rozwiązania, które często wybierają rudzianie. - Można zapytać w informacji – uważają mieszkańcy Rudy Śląskiej.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie – możemy poznać Urząd Miasta nie wychodząc z domu. Pozwala na to Wirtualna Panorama. To tu znajdziemy wszystko, co może nas interesować, a czego może nie mielibyśmy okazji zobaczyć w realu – gabinet pani prezydent Grażyny Dziedzic czy Salę Sesyjną. Wystarczy wejść na stronę internetową Miasta – zakładka Urząd Miasta, Wirtualna Panorama.

KOMENTARZE