Bytomscy kryminalni poszukują sprawców napadu na sklep przy ul. Drzymały. Na podstawie relacji świadków, policyjni rysownicy przygotowali portret pamięciowy jednego z bandytów. Prosimy o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości.

Do napadu doszło 8 lutego br. około godziny 16:30 w sklepie ogólnospożywczym przy ul. Drzymały w centrum Bytomia. Dwaj napastnicy, którzy zaatakowali sprzedawczynię, skradli bilon oraz kilka paczek papierosów. Z dotychczasowych ustaleń policjantów zajmujących się wyjaśnieniem sprawy, wynika, że sprawcami są dwaj młodzi mężczyźni o śniadym kolorze skóry, obaj ubrani na czarno.

Prezentowany na portrecie pamięciowym sprawca, ma z wyglądu około 15-16 lat, około 160 cm. wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Drugi z napastników ma z wyglądu około 20 lat i około 175 cm. wzrostu, jest szczupły i w chwili zdarzenia miał na głowie naciągnięty kaptur.

Zajmujący się wyjaśnieniem sprawy policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu proszą o kontakt wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego napadu. Z funkcjonariuszami można kontaktować się osobiście w KMP Bytom przy ul. Powstańców Warszawskich 74 lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr (32) 388 82 80 albo na numery tel. alarmowych 112 i 997.

Źródło: KMP Bytom

KOMENTARZE