Każdy chciałby wiedzieć co spotka go w przyszłości. Sprawdzić jak ułoży się jego życie uczuciowe, czy szybko znajdzie dobrą pracę. Z usług wróżek z roku na rok korzysta coraz więcej osób. Co drugi mieszkaniec województwa śląskiego przyznaje się do tego, że czyta codziennie horoskop.

Prawie połowa Polaków wierzy, że czarny kot może przynieść pecha, a czterolistna koniczyna noszona w portfelu przynosi szczęście. W naszym regionie coraz więcej osób korzysta także z usług psychotroników, którzy już nie ograniczają się wyłącznie do wróżenia z kart.

- Dużą wagę przywiązuję do numerologii, która pozwala mi poznać predyspozycje danej osoby, czyli wzorce podświadomych pragnień, do których każdy z nas dąży przez całe życie. Przygotowuję również amulety i talizmany ze skryptów runicznych, oczyszczam klientów z negatywnych energii, urządzam terapie przez afirmację oraz wróżę z kart anielskich – powiedziała Michalina Rzepka, psychotronik.

Mieszkańcy Górnego Śląska pytają wróżki praktycznie o wszystko.

- Ludzie pytają najczęściej o miłość, relacje partnerskie, zdrowie i finanse. Nie brakuje pytań o to kiedy znajdą swoją drugą połówkę czy dobrą pracę – rzekła wróżka Michalina Rzepka. Nie jest tajemnicą, że branża ezoteryczna rozwija się w naszym kraju coraz prężniej. Co więc przyciąga ludzi do wróżek? - Ludzie szukają u wróżek przede wszystkim rady. Często chcą się dowiedzieć czy dobrze wybrali ścieżkę swojego życia, czy obrali właściwą drogę. Wiele osób przychodzi do mnie po to, aby porozmawiać z kimś kto ich nie oceni i zrozumie. Są też tacy, którzy przychodzą z czystej ciekawości. Jedni są ciekawi własnego losu, drudzy tego jak pracuje wróżka – zdradziła Michalina Rzepka, wróżka.

Według Centrum Badań Opinii Społecznej ponad 11 procent Polaków przyznaje się do tego, że korzystało kiedyś z usług wróżki. Natomiast TNS OBOP informuje, że w przepowiednie wróżek wierzy aż 60 procent społeczeństwa. Co więcej z roku na rok liczba takich osób rośnie, co nie dziwi niektórych psychologów.

- To jest związane z tym, że czujemy się niepewnie. Czasy są trudne, więc potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Dotyczy to przede wszystkim osób, które na co dzień mają problem z podjęciem decyzji.

- Jedni pójdą do psychologa, a drudzy skorzystają z usług wróżki – oznajmiła Beata Dyjas, psycholog.

Wszystkim, którzy chcieliby poznać swoją przyszłość przypominamy, że w drugi czwartek miesiąca o godzinie 18:30 wróżka Michalina prowadzi na antenie Telewizji Sfera program „Spotkanie z przyszłością”. Złap za telefon i przekonaj się co cię czeka.

KOMENTARZE