28 maja po wielu miesiącach zamknięcia, z powodu COVID-owych obostrzeń, ponownie zostanie otwarty Aquadrom w Rudzie Śląskiej. Władze parku wodnego w Halembie chcą zachęcić klientów do odwiedzenia obiektu promocyjną ofertą przygotowaną na pierwszą połowę czerwca.

Obiekt będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.00 – 22.00. Warto nadmienić, iż od 31 maja wznowione zostaną także usługi dodatkowe tj. Szkoła Pływania, Nurkowania oraz Aquafitness.

Zgodnie z wytycznymi Aquadrom będzie nadal działał w reżimie sanitarnym. Obowiązuje limit osób przebywających na terenie obiektu jednocześnie. We wszystkich recepcjach i stanowiskach kasowych zostały zamontowane plastikowe osłony,  a piktogramy zachęcają do zachowania dystansu, częstego mycia rąk i korzystania z nowych dozowników z płynem dezynfekcyjnym. Na terenie obiektu poza halą basenową obowiązuje też nakaz noszenia  maseczek.

Park Wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej to prawdziwa gratka dla miłośników wodnego szaleństwa. Jest podzielony na  trzy strefy: Rekreacji, Sportu i Saunarium,  z których każda wyróżnia się na swój sposób, dając  możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego całej rodzinie.

- Na gości czeka w parku sześć zakręconych zjeżdżalni, rwąca rzeka, sztuczna fala, niecka z wodnymi masażami, kilka jacuzzi, specjalna strefa dla dzieci, Mokry Bąbel, czyli wielka nadmuchiwana piłka zwieńczona gejzerem tryskającym wodą,  siedmiometrowa tuba dla płetwonurków, a także  różnorodne sauny, w tym jedna z największych i najnowocześniejszych  na Śląsku Fest Hica mieszcząca nawet  120 osób – mówi Marta Malik prezes Aquadromu  i dodaje: -Oczywiście obecnie wpuszczamy do niej znacznie mniej osób, zgodnie z obowiązującym limitem. Jednak dzięki niej oraz kilkukrotnemu powiększeniu ogrodu saunowego jesteśmy w stanie w wysoce komfortowych warunkach przyjmować znacznie więcej klientów. I to na świeżym powietrzu – podkreśla Marta Malik.   

KOMENTARZE