Jesienią prezydent Mariusz Wołosz spotka się z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Stolarzowic, Górnik, Karbia i Rozbarku.

Wiosną tego roku ze względu na sytuacją epidemiologiczną, spotkania z mieszkańcami były prowadzone za pośrednictwem Internetu, w nowej formule Q&A. Prezydent odpowiadał na zadane przez internautów pytania na facebookowej stronie. Obecna sytuacja pozwala na powrót do bezpośrednich spotkań.

- Bardzo cieszy mnie to, że będę mógł porozmawiać z mieszkańcami bezpośrednio. Dialog z bytomianami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego serdecznie zapraszam na spotkania. Harmonogram obejmie spotkaniami z mieszkańcami każdej dzielnicy - mówi prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Stolarzowic, Górnik, Karbia, Rozbarku. Mariuszowi Wołoszowi podczas spotkań towarzyszyć będą bytomscy radni, urzędnicy, przedstawiciele policji, straży miejskiej, Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Bytomskich Mieszkań, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Zakładu Budynków Miejskich-Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Harmonogram najbliższych spotkań

11 października, godz. 16:00 - Stolarzowice, Szkoła Podstawowa nr 43, ul. Suchogórska 98

25 października, godz. 16:00 - Górniki, Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Żołnierska 41

8 listopada, godz. 16:00 - Karb, Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Worpie 14-16

22 listopada, godz. 16:00 - Rozbark, Centrum Edukacyjno-Kulturalne im. Gorczyckiego

KOMENTARZE