To już druga odsłona programu Studio Jesień w Telewizji Sfera. Tym razem zawitaliśmy do pięknych wnętrz luksusowego hotelu Rezydencja w Piekarach Śląskich. Rozmawialiśmy m.in. o terapii uzależnień, akcji pomocowej Caritas Archidiecezji Katowickiej skierowanej do osób zagrożonych ubóstwem, treningu mentalnym dla piłkarzy oraz poznawaliśmy tajniki portalu społecznościowego LinkedIn.

- Chcemy być lekarstwem na jesienną chandrę, "czasoumilczem" i dobrym sąsiadem, który rano albo wieczorem przychodzi na pogawędkę i kawę. Tym razem do naszego jesiennego studia zaprosiliśmy ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i są pasjonatami. A całość zwieńczył mały koncert Michała Gabora - powiedział Rafał Szlaga, dziennikarz współprowadzący program Studio Jesień. 

W czasie tego programu rozmawialiśmy z Barbarą Opalską z Zielonego Przylądka o tym co powinniśmy wiedzieć o psychoterapii i kiedy szukać pomocy u specjalisty. Odwiedził nas Bartłomiej Kaczmarek, który o portalu społecznościowym dla biznesu, LinkedIn wie wszystko. Ks. Łukasz Stawarz opowiedział nam o nowej akcji Caritas, która chce pomagać tej zimy osobom zagrożonym ubóstwem energetycznym.

W sportowy nastrój wprowadził nas Jakub Kokiel. Trener mentalny piłkarzy to zawód przyszłości, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród sportowców. Nie zabrakło wyjątkowych gości z kociej kawiarni w Bytomiu.

Wisienką na naszym jesiennym torcie był Mariusz Grzegorz Orłów. Dziennikarz i pozytywnie zakręcony człowiek opowiedział nam o swoim cyklu wywiadów pod tytułem "Rozmowy z człowiekiem". Program jeszcze w tym roku będzie można zobaczyć również na antenie Telewizji Sfera.

Studio Jesień możecie zobaczyć również on-line: https://www.facebook.com/tvsfera/videos/1453150831838376

 

 

KOMENTARZE