Już za kilkanaście dni uczniowie rudzkich szkół rozpoczną dwutygodniową przerwę zimową. Ciekawe propozycje dla uczniów mają zarówno miejskie jednostki kultury jak i Osiedlowe Domy Kultury Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Ostatnie dni w tym semestrze w szkole i dwa tygodnie wolnego.Ferie 2011 / 2012 w województwie śląskim rozpoczynają się wraz z początkiem przyszłego tygodnia. Coś dla uczniów przygotowały zarówno domy kultury, ośrodek sportu i rekreacji. O najmłodszych nie zapomniała w tym roku także Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa, która tak jak w latach ubiegłych przygotowała ofertę w praktycznie każdych osiedlowym domu kultury. Co ważne ferie w całości finansowane z pieniędzy Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

A że watro przekonują doświadczenia z lat ubiegłych i plan tegorocznych ferii. Zajęcia odbywać się będą w sześciu z siedmiu jednostek. Bykowiński Osiedlowy Dom Kultury jest bowiem remontowany. Dokładny plan tego co na ferie rudzka spółdzielnia przygotowała dostępny jest na stronie internetowej www.rsm.com.pl w zakładce ferie z ODK RSM 2012. Czas trwania półkolonii uzależniony jest od ośrodka, wszystkie niezbędne dane teleadresowe dostępne są na wspomnianej już stronie internetowej.

KOMENTARZE