W środę w jednej z rudzkich restauracji uhonorowano laureatów konkursu Twoja Minuta. W ciekawym przedsięwzięciu zorganizowanym przez Telewizję Sfera udział wzięło ponad 200 dzieci z rudzkich placówek oświatowych.

Kolejna edycja konkursu Twoja Minuta przeszła do historii. Swój talent przed kamerami zaprezentowało ponad 200 dzieci z rudzkich szkół podstawowych. - Pomysł na ten program zrodził się w redakcji już dobrych kilka lat temu. Można nawet powiedzieć, że wyprzedziliśmy dobrze znany w całej Polsce program „Mam talent”. Postanowiliśmy połączyć promocję naszej telewizji właśnie z tym konkursem. Nasze ekipa odwiedzała szkoły podstawowe w Rudzie Śląskiej i wszyscy chętnie mieli minutę na zaprezentowanie swojego talentu – powiedział Arkadiusz Grzywaczewski, prezes zarządu Telewizji Sfera.

Największą sympatią widzów cieszyła się Oliwia Kądziołka. Drugie miejsce w głosowaniu SMS zajął Bartłomiej Warzecha, który oczarował wszystkich doskonałą grą na keyboardzie. - Bartek gra na klawiszach praktycznie od dziecka. Nie trzeba go do tego jakoś specjalnie namawiać – oznajmił tata jednego z laureatów. Specjalna nagroda za wrażenia artystyczne powędrowała w ręce Zuzanny Widery, która już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Sfera, prowadząc Temat Dnia. - Najbardziej podobało mi się to, że mogłam wystąpić przed kamerą. Nagrody też są fajne – stwierdziła Zuzanna Widera.

Konkursu nie udałoby się przeprowadzić z tak dużym rozmachem bez wsparcia sponsorów, którzy zgodnie podkreślali, że tego typu przedsięwzięcia to ogromna szansa dla najmłodszych, aby zaistnieć. - Czasami jest tak, że chowamy jakiś wielki skarb w sobie i nie potrafimy go pokazać, a właśnie taki program to umożliwia – rzekła Katarzyna Ożga, przedstawicielka jednego ze sponsorów konkursu. Twoja Minuta już tradycyjnie cieszyła się sporą popularnością widzów, którzy chętnie przyłączyli się do całej zabawy. - Coraz więcej osób ogląda naszą telewizję w sieci i można to było zauważyć również przy okazji konkursu Twoja Minuta – zdradził Grzywaczewski. Kolejna edycja konkursu już niebawem. Teraz swoje pięć minut będą mieli przedszkolacy.

KOMENTARZE