×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/358

Rok 2011 to zielona wyspa. Były irlandzkie trunki, dudy, kilty i skrzypce. Wszystko w klimacie zielonej wyspy. Klimatycznie było na scenie, klimatycznie było także poza nią. Jednak najważniejsze były nagrody.

Pierwsi na scenie pojawili się nominowani w kategorii „Wydarzenie w obiektywie”. Nagrodę odebrał Dominik Abłamowicz, dyrektor Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, które w 2011 roku obchodziło 100 rocznicę powstania. Najważniejszą kategorią dla dziennikarzy jest „Przyjaciel Sfery”. Nominowani to osoby z którymi do czynienia mamy najczęściej. Statuetkę odebrał Andrzej Kuczera, znany między innymi z programu „Podróże z pasją” .Nagrody wręcza także dział marketingu, wręczając statuetkę „Sponsorowi Sfery”. W tym roku nagroda powędrowała w ręce restauracji „Stara Drukarnia”, dzięki której goście gali mogli spróbować między innymi popularnej kawy po irlandzku. Kategorią wyjątkową jest „Honorowy Obiektyw”, i tu postanowiliśmy wyróżnić, podziękować i nagrodzić Telewizję Kablową Elsat, która w tym roku świętuje 20 rocznicę powstania.

Statuetki otrzymały także osoby, które pomagają nam dopiąć galę na ostatni guzik i to dosłownie. Wyróżnienie bowiem otrzymał Salon Sukien Ślubnych Oliwia, który w tym roku ubrał wszystkie pojawiające się na scenie Panie. Podziękowania odebrały także Danuta Rosa, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty oraz Marta Wieczorek.

Galę 2011 wypełniła muzyka wykonywana przez zespół Carrantuohill.

Galeria

{gallery}358{/gallery}

KOMENTARZE