×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/7044

Tego wieczoru było wyjątkowo artystycznie. Nie zabrakło bowiem pokazów tańca, występu bębniarzy i wokalistki. Właśnie taki klimat towarzyszył tegorocznym „Obiektywom 2014”. Statuetki wręczono już po raz 11.

Znam wiele telewizji lokalnych w Polsce i żadna z tych telewizji nie organizuje takiej imprezy. Jest to wyjątkowe z tego względu, ale przede wszystkim jest to wyjątkowe dla ekipy Telewizji Sfera ponieważ jest to jedyna okazja, kiedy możemy podziękować wszystkim tym., z którymi na co dzień współpracujemy – podkreślała Izabela Piotrowska – Grosse, wiceprezes zarządu Sfera TV Sp. z o. o. i sekretarz redakcji Telewizji Sfera.

To jednak nie pokazy i występy a wręczenie przez przedstawicieli redakcji nagród było najważniejszym punktem wieczoru. I tu zmiany – zmieniły się bowiem kategorie, a statuetki w każdej kategorii powędrowały nie do jednej a do trzech osób.

Osobowością Obiektywu zostali: Tomasz Parzonka – RZECZNIK PRASOWY Straży Miejskiej w Rudzie Śląskiej, Wojciech Adamski – weterynarz znany z programu „Weterynarz radzi” i Teresa Bryś-Szczygieł – prezes Stowarzyszenia Zielona Ziemia.

Wydarzeniem w Obiektywie okrzyknięto: Otwarcie Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie, Rewitalizację Zamku w Toszku i działania podejmowane przez Szkołę Podstawową nr 4 w Rudzie Śląskiej.

Bardzo się cieszymy, że Państwo doceniacie Centrum Kultury Karolinka i widzą że pracujemy i działamy. Współpraca z Państwem dla nas jest ważna, potrzebna i mam nadzieję, że ona nadal będzie trwała – mówiła po odebraniu nagrody Justyna Konik, dyrektor Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie.

- O tym, że było to zaskoczenie świadczył mój wzruszony głos. Podziękowania należą się jednak Telewizji Sfera w promowaniu dobrych praktyk pedagogicznych we wszystkich rudzkich szkołach w tym w Szkole Podstawowej nr 4 im. Józefa Lompy w Rudzie Śląskiej – podkreślała Grażyna Kukiełka, dyrektor SP nr 4 w Rudzie Śląskiej. - Dzięki temu możemy pokazać miastu, że szkoła dobrze pracuje i są w niej ciekawe inicjatywy – dodała.

Tytuł Partnera w biznesie powędrował do Restauracji-Cukierni Vertigo, BemixMedia i Ryszarda Blicharskiego, właściciela Supermarketu Ania i Łukasz. Ten ostatni złożył specjalną dedykację.

- Dedykowałem moją nagrodę wszystkim handlowcom z Rudy Śląskiej i okolicznych miast zarówno tym małym jak i dużym. Szczególnie zaś tym , którzy pracują na targowiskach czy sprzedających w małych rodzinnych sklepikach i handlują w dużych marketach, które jeszcze nie poddały się konkurencji zachodniej. Ta dedykacja skierowana jest do tych firm, które jeszcze potrafią sprostać tej ogromnej konkurencji – mówił Ryszard Blicharski.

Honorowy Obiektyw otrzymali:Edyta Meisner, zastępca naczelnika Urzędu Skarbowego w Rudzie Śląskiej, Dorota Stasikowska- Woźniak, założycielka i dyrektor generalna Dress For Success Poland oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

W imieniu tego ostatniego statuetkę odebrała Aleksandra Skowronek, wicemarszałek Województwa Śląskiego. W imieniu zarządu Województwa Śląskiego serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Telewizja Sfera od długiego czasu jest naszym przyjacielem. Dzięki niej do mieszkańców naszego Województwa docierają informacje o Śląskiej Pozytywnej Energii. To zaszczyt współpracować z taką telewizją – mówiła ze sceny wicemarszałek Aleksandra Skowronek.

Dodatkowe podziękowania skierowaliśmy do tych, na których zawsze możemy liczyć organizując rożne imprezy. A są to: Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Avangarde, Halina Matuszczyk - Suknie Ślubne i Wizytowe Oliwia i Piekarnia-Cukiernia Jakubiec.

Galeria

{gallery}7044{/gallery}

KOMENTARZE