Na finiszu rozgrywek są drugoligowi szczypiorniści. W ostatniej potyczce Grunwald pewnie pokonał Juvenie Rzeszów.

Już tylko o honor na finiszu rozgrywek ligowych grają szczypiorniści Grunwaldu. Rudzianie w meczu z Juvenią Rzeszów zaprezentowali się kibicom z jak najlepszej strony, pewnie zdobywając dwa punkty.

Jedynie w pierwszych minutach goście nawiązywali równorzędną walkę z naszą ekipą. Po dziesięciu minutach Grunwald wyszedł, jednak na prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania.

Do przerwy podopieczni Marcina Księżyka prowadzili 18:14, a po przerwie całkowicie zdominowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Ostatecznie cały mecz wygrali 35:22, a najwięcej bramek dla naszej ekipy zdobył Piotr Kowal – 9.

Niespodziankę sprawili szczypiorniści MOSM Hit Bytom. Pokonali na własnym terenie wyżej notowane rezerwy Końskich 39:35.

W tabeli Grunwald jest czwarty, bytomianie są na pozycji dziewiątej.