Źródło: SPR Grunwald Źródło: SPR Grunwald

Dwa medale przywiozły do Rudy Śląskiej drużyny, biorące udział w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej w kategorii Masters. Zawodnicy SPR Grunwald podczas turnieju w Kaliszu nie mieli sobie równych, natomiast Zgoda dotarła aż do finału.

Duży sukces na Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej w kategorii Masters +35 odnieśli zawodnicy Grunwaldu Ruda Śląska. Halembianie w doskonałym stylu wygrali swoją grupę, notując same zwycięstwa i jeden remis.

W wielkim finale prowadzili morderczy bój z Warszawianką, którą pokonali dopiero po rzutach karnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik SPR-u, Paweł Smagór. Czwartym miejscem musiała się zadowolić ekipa Pogoni Zabrze.

Po srebro sięgnęły natomiast w kategorii powyżej 33 lat zawodniczki Zgody. Bielszowiczanki również nie miały sobie równych w rywalizacji grupowej i od początku były uznawane za jedne z faworytek do zwycięstwa w całym turnieju. W finale musiały jednak uznać wyższość ekipy Victoria Team. Najlepszą bramkarką wybrano Katarzynę Łakomską.

KOMENTARZE