Kolejną serię spotkań rozegrali piłkarze ligi okręgowej. Tylko kochłowicka Urania zdołała zapisać na swoim koncie komplet punktów. Wawel został rozgromiony w Zawierciu przez miejscową Wartę, natomiast Jastrząb nie miał nic do powiedzenie w potyczce z RKS Grodziec.

Po bolesnej porażce w Zawierciu piłkarze Uranii w pierwszym meczu przed własną publicznością odnieśli okazałe zwycięstwo. Pokonali AKS Niwkę Sosnowiec 3:1, do przerwy prowadząc 2:0. Bramki dla kochłowiczan zdobywali: Artur Kornas, Tomasz Oczko i Damian Miszka.

Niestety, dwie pozostałe nasze ekipy spisały się dużo gorszej. Obie przegrały w stosunku 0:5. Jastrząb Bielszowice przegrał na wyjeździe z RKS Grodziec, już do przerwy przegrywając 0:3, natomiast Wawel został rozgromiony przez Wartę Zawiercie.

Ekipa z Zawiercie w dwóch pierwszych meczach zmierzyła się z Uranią i Wawelem. Z pierwszą wygrała 4:0, drugiej strzeliła bramkę więcej.