Pomaganie, opieka, troska o innych są bezcenne. Jednak w przypadku dzieci potrzebujących też niezwykle drogie. Bal charytatywny na rzecz dzieci potrzebujących „Z Aniołami dla Aniołów” tym razem odbył się w Radzionkowie.

 

Dochód z Balu, który kolejny rok z rzędu jest organizowany przez Fundację Śląskie Anioły, zostanie przeznaczony na wypoczynek nad morzem najbardziej potrzebujących dzieci.

Z roku na rok zainteresowanie tym wydarzeniem zaczęło przybierać coraz większe rozmiary. Urozmaiceniem programu był pokaz sukien ślubnych przygotowany przez wolontariuszki fundacji oraz pokaz jeździecki w wykonaniu członków kadry narodowej.  Wydarzenie poprowadził znany na śląsku Olek Gortat. Organizacja takiego balu to nie lada wyzwanie.

Nie bez powodu tak dużo szczęśliwych i spełnionych osób można spotkać w różnego rodzaju fundacjach czy organizacjach charytatywnych. Jednak pomaganie innym to nie bułka z masłem.

Jak wiadomo, poprzez pomoc jednoczymy się, a wspólnie łatwiej jest rozwiązywać problemy. Dzięki temu osoby, które otrzymują wsparcie, mają więcej energii i sił do życia pełną piersią.

 

Media

KOMENTARZE