Komisarz Wyborczy w Katowicach wydał dziś postanowienie stwierdzające wygaśnięcie mandatu śp. prezydent Rudy Śląskiej, Grażyny Dziedzic. Na mocy tej decyzji swoje stanowiska stracili również wszyscy wiceprezydenci. Do czasu wyborów miastem będzie zarządzać komisarz wskazany przez premiera Mateusza Morawieckiego.

- Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy i Współpracownicy. To był najlepszy i najciekawszy okres w mojej trzydziestoletniej karierze zawodowej. Poznałem w tym czasie wiele fantastycznych osób i zdobyłem doświadczenia, których nie zamieniłbym na żadne inne - napisał na swoim facebookowym fanpage`u wiceprezydent Krzysztof Mejer.
 
Kilka słów do rudzian skierowali również za pośrednictwem Facebooka wiceprezydent Anna Krzysteczko oraz Michał Pierończyk.
 
- Praca na rzecz mieszkańców sprawiała mi wiele radości i satysfakcji, a spotkania z Państwem były źródłem inspiracji, nowych wyzwań i pomysłów. Dziękuję wszystkim za życzliwość, mądre rady, wsparcie i słowa otuchy na każdym etapie mojego życia - oznajmiła Krzysteczko.
 
- Serdecznie dziękuję za współpracę, pomoc, wsparcie i każde dobre słowo. To był zaszczyt żeby pracować dla mieszkańców i robić to ze świetnymi ludźmi - stwierdził Pierończyk.

 

KOMENTARZE