Studio zrobiło się dla nas trochę za ciasne, więc kolejny program nagrywaliśmy w Komnacie Solnej w Rudzie Śląskiej-Halembie. A że był Blue Monday, czyli podobno jeden z najbardziej depresyjnych dni w roku, porozmawialiśmy o wszystkich naszych obawach z psychologiem. Ponadto, żeby poprawić sobie humor obraliśmy kierunek na wakacje, wybraliśmy się na zakupy do jednego z halembskich butików, przyjrzeliśmy się bliżej zachowaniu naszych czworonogów i sprawdziliśmy czy odpowiednia dieta może wpłynąć na naszej myślenie.

Studio jest już dla nas za ciasne. Poza tym trzeba się zabezpieczyć - Blue Monday nadchodzi. Inhalacje wyzwolą pozytywne wibracje, dlatego przenosimy się w zimowym klimacie do Komnaty Solnej w Rudzie Śląskiej-Halembie - powiedziała Marta Krzyśka, prowadząca program. 

Do wspólnej inhalacji zaprosiliśmy: Magenta Butik - który, zaprezentował na tle solnych witraży piękne i kolorowe ubrania. Sonię Magner z IRIS Travel, która pomogła nam wybrać optymalny kierunek na wakacje. Z Grupą Protektom świętowaliśmy ich pięciolecie.

W Komnacie Solnej na własnej skórze doznaliśmy kąpieli w dźwiękach i masażu dźwiękiem. Od Marii Ziółkowskiej z Food Energy dowiedzieliśmy się jak odpowiednia dieta może wpłynąć na łagodzenie objawów chorób takich, jak: ADHD, autyzm czy Hashimoto, a także co jeść by Blue Monday nie był nam straszny. Z Barbarą Klasik-Przychodzeń z Piesełkowo porozmawialiśmy o psich nawykach.

Natomiast zrozumieć, skąd wziął się Blue Monday  pomogła nam psycholog Urszula Koszutska.

Media