W ręce policjantów wpadł 18-letni rudzianin, handlujący narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany w mieszkaniu razem z trzema kolegami, a w trakcie przeszukania kryminalni ujawnili u niego marihuanę, amfetaminę i dopalacze. Rudzianin usłyszał zarzuty posiadania i udzielania substancji odurzających.

W ubiegłą środę kryminalni z rudzkiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał narkotyki w ilościach świadczących o tym, że mogły być przeznaczone na handel. Policjanci, którzy obserwowali młodego mężczyznę zaskoczyli go w momencie, gdy się tego nie spodziewał. Razem z nim zatrzymano trzech jego kolegów. 18-latek posiadał w mieszkaniu marihuanę, amfetaminę i dopalacze. Zatrzymanemu młodemu rudzianinowi przedstawiono zarzuty posiadania i udzielania substancji odurzających. W najbliższym czasie o losach młodego rudzianina zdecyduje sąd, a grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Mając na uwadze nasilające się zjawisko związane z handlem narkotykami, policjanci już dawno wypowiedzieli wojnę dilerom śmiercionośnych środków. Każdego tygodnia nasi policjanci zatrzymują dilerów narkotykowych lub osoby posiadające narkotyki. Ustalaniu sprawców tego rodzaju przestępstw sprzyja brak akceptacji społeczeństwa dla zjawiska narkomanii.

KOMENTARZE