Żródło: SPR Grunwald Żródło: SPR Grunwald

Dobrze w II lidze piłki ręcznej spisują się szczypiorniści Grunwaldu. Rudzianie przegrali do tej pory tylko jedno spotkanie i są w czołówce ligowej tabeli.

7. kolejek rozegrali już w tym sezonie piłkarze ręczni II ligi. Grunwald przegrał do tej pory tylko raz. Rudzianie ulegli na wyjeździe Autonomicznej Sekcji Piłki Ręcznej Zawadzkie 24:33. Już do przerwy halembianie przegrywali 10:18 i mieli spory problem ze skutecznością. Najlepszym graczem naszego zespołu był Robert Kurzawa, który zdobył 6 goli.

Za tę porażkę podopieczni Mariusza Gracki zrehabilitowali się w potyczce z Akademikami z Kielc. Przyjezdni tylko przez kilkanaście minut prowadzili wyrównany bój z rudzianami, którzy na przerwę zeszli prowadząc 4 golami. W drugiej odsłonie Zieloni jeszcze powiększyli przewagę, wygrywając całe zawody 31:23.

Po 7. spotkaniach Zieloni mają na swoim koncie 12 punktów i zajmują pozycję wicelidera.