Dobrą serie kontynuuje Slavia. Rudzianie w meczu na własnym terenie pokonali Wyzwolenie Chorzów 1: po bramce Kamila Moritza w 85 minucie meczu. Asystę przy tej bramce zaliczył Mariusz Gancarczyk. Bezbramkowo z najsłabszą w czwartej lidze Victorią Częstochowa na własnym terenie zremisował natomiast Grunwald.

Zieloni byli stroną przeważającą, ale w końcówce meczu to goście mogli zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Straciły punkty także Szombierki remisując 1:1 na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Do przerwy prowadziły Szombierki po bramce Daniela Rysia pomimo że więcej z gry mieli gospodarze. Dopięli swego gracze Gwarka w drugiej połowie. Pomimo straty punktów Szombierki nadal są liderem, mają dwa oczka przewagi nad drugim Lotem Konopiska. Slavia już jest piąta, Grunwald będący w wyraźnym dołku spadł na siódme miejsce, ma dwanaście punktów i dwa straty do Slavii.